ОГОЛОШЕННЯ

"У зв'язку з посиленням карантинних обмежень традиційне велике освячення Йорданської води у Дубрівці не проводитиметься", - Виконавчий комітет Дубрівської сільської ради.

УВАГА КОНКУРС!

Дубрівська сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад :спеціаліста з питань освіти (1 посада), спеціаліста з питань культури, молоді, спорту (1 посада), спеціаліста з кадрової роботи(1 посада) Дубрівської сільської ради.

СКАСОВАНО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД: СПЕЦІАЛІСТА З ПИТАНЬ ОСВІТИ (1 ПОСАДА), СПЕЦІАЛІСТА З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ (1 ПОСАДА), СПЕЦІАЛІТСА З КАДРОВОЇ РОБОТИ (1 ПОСАДА).

Дубрівська сільська рада повідомляє про скасування проведення конкурсу на заміщення вакантних посад: спеціаліста з питань освіти (1 посада), спеціаліста з питань культури, сім’ї, молоді та спорту (1 посада), спеціаліста з кадрової роботи (1 посада) Дубрівської сільської ради оголошеного 18.12.2020 року в газеті «Слово Полісся» від 18.12.2020 року.