Вітаємо ювілярку зі 100-річчям

Дата: 17.08.2018 13:35

18 серпня жителька села Дубрівки Марчук Марина Михайлівна святкуватиме день народження. Жінка прожила нелегке життя, але зберегла інтерес до життя, доброзичливість і працьовитість, завдяки чому стала зразком для своїх рідних і сусідів.
        Роки остарбайтерства під час війни: тяжко працювала в Німеччині на одному із заводів (місто Радеберг), розруха, голод (трапилося й таке, коли вона практично не їла нічого півтора тижня) – все це було у житті Марини Михайлівни. Та сьогодні, попри складне минуле, вона взагалі не схожа на сторічну – доволі спритна, розважлива, не проти й пожартувати. І ще й досі має сили поратися в городі.
        Дубрівська сільська рада до дня святкування ювілею завезла 7 с/м дров та виділила грошову допомогу. Біріт ім.Шевченка надав додатково своєму пайовику 1 т. зерна.

Бажаємо вам щастя і достатку,

Ясного неба, сонця та тепла,

В житті щодень лиш злагоди й порядку,

Щоб ваша доля світлою була.

Виконавчий комітет Дубрівської сільської ради