Житомирська область, Новоград-Волинський район

РЕЄСТР КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

Відповідно до п. 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 р. № 115 у новій редакції, яка затверджена постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 768, виконавчий орган Красносільської сільської ради оприлюднює Реєстр щодо проведення повідомної реєстрації колективних договорів (змін та доповнень).

РЕЄСТР
галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них

Назва угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) із зазначенням переліку суб’єктів сторін

Дата набрання чинності, строк, на який укладено

Суб’єкт, що подав на повідомну реєстрацію, вихідний, вхідний номер, дата супровідного листа

Реєстраційний номер, дата повідомної реєстрації угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього)

Номер і дата листа реєструючого органу з інформацією про повідомну реєстрацію угоди (договору)

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом відділу фінансів Дубрівської сільської ради

25.02.2021

2021-2025р

Начальник відділу фінансів Козиренко О.І.
№37 від 19.03.2021

Від 22.03.2021