Держпраці розширює пілотний проєкт: тепер консультаційний супровід можуть отримати усі роботодавці

З початку бойових дій на території України Держпраці докорінно змінила підходи до реалізації своїх повноважень. Головним вектором діяльності визначено консультування та надання допомоги в організації процесу виробництва з метою збереження та зміцнення економіки України.

Як отримати компенсацію 6 500 грн за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб?

Постановою Кабміну від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Підтримка для власників житла, які безоплатно прихистили переселенців

За дорученням Президента України Урядом розроблено соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб, яким врегульовуються питання соціальних виплат, працевлаштування, а також розміщення осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло.

Допомога на проживання. Як внутрішньо переміщеним особам отримати кошти від держави — покрокова інструкція

Через війну росії проти України внутрішньо переміщені особи, які змушені були покинути місце постійного проживання, можуть отримати від держави допомогу на проживання.

Увага! Вакантна посада

Відділ соціального захисту населення Дубрівської сільської ради запрошує на роботу фахівця із соціальної роботи. Вимоги: вища освіта, знання персонального комп'ютера. Звертатись за адресою с.Дубрівка, вул.Адмірала Левченка, 132  каб.№5 або за телефоном 0679036844

«Будуємо країну без бар’єрів разом!»

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.