ЗАХИСТИ СЕБЕ – ЛЕГАЛІЗУЙ СВОЮ ПРАЦЮ!

ЗАХИСТИ СЕБЕ – ЛЕГАЛІЗУЙ СВОЮ ПРАЦЮ! Кожен громадянин повинен пам'ятати, що нелегальні трудові відносини не мають юридичних підстав для оплати праці, роботодавець завжди може відмовитися від своїх слів та обіцянок щодо виплати заробітної плати Робота без офіційного оформлення трудових відносин це: позбавлення найманого працівника соціальних гарантій (оплата лікарняних, виплати у разі нещасного випадку, безробіття, оплачувана відпустка, страховий стаж для призначення пенсії та інше) Нелегальна зайнятість – це безправність працівника та відсутність можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем Роботодавець, який позбавляє права найманого працівника на офіційне працевлаштування, в першу чергу сам порушує закон, а також відбирає у працівника право на захист трудових прав, соціальні гарантії та на достойний рівень пенсії у майбутньому, зменшує соціальні та економічні можливості місцевих громад! НЕ ЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ ПОРОДЖУЄ БІДНІСТЬ! НЕ ПОГОДЖУЙТЕСЬ НА ЦЕ! Якщо Вам відомі факти нелегальних трудових відносин зверніться за телефоном Урядової гарячої лінії – 15-45, за допомогою електронної пошти 06zt@dsp.gov.ua або залиште повідомлення на сайті управління Держпраці в Житомирській області, натиснувши на кнопку „Повідомити про незадекларовану працю”.

09:37 05.10.2018

З Днем Вчителя!

З Днем Вчителя! Нехай яскрава Зірка Вашої геніальної особистості продовжує зігрівати серця дітей благодатним теплом мудрості і любові! Будьте такими ж милими, добрими, даруйте всім свої посмішки і позитивний настрій і ведіть своїх учнів до нових незвіданих далей, високих вершин Миру і Добра!

09:11 05.10.2018