Житомирська область, Новоград-Волинський район

Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем!

Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруєте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження.

11:35 06.03.2020

УВАГА!

Шановні респонденти міст та районів Житомирської області!

14:01 20.01.2020

Оголошення ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Баранівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки  розташованої за межами  с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради  Баранівського району Житомирської області (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

10:40 20.11.2019