Житомирська область, Новоград-Волинський район

Дата: від до Скинути

З 11 листопада по 05 грудня 2019 року в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області на конкурсній основі ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ ПОЛІЦІЇ

Бажаючих взяти участь у конкурсі для проходження служби на відповідних посадах у Баранівському відділенні поліції просимо заповнити анкету на офіційному веб-сайті Національної поліції України (npu.gov.ua), де розміщена детальна інформація про перелік вакантних посад та умови конкурсу.

12:31 14.11.2019

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

З метою внесення відомостей про земельні ділянки  до Державного земельного кадастру, право на які виникло до 2004 року, просимо Вас, провести організаційні заходи з врахуванням ст. 26 та ст.. 55 Закону України «Про землеустрій» щодо розроблення відповідної документації із землеустрою на земельні ділянки, які знаходяться у користуванні комунального підприємства та у власності та користуванні фізичних осіб.

08:19 29.10.2019