Оголошення ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Баранівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки  розташованої за межами  с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради  Баранівського району Житомирської області (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

10:40 20.11.2019

З 11 листопада по 05 грудня 2019 року в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області на конкурсній основі ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ ПОЛІЦІЇ

Бажаючих взяти участь у конкурсі для проходження служби на відповідних посадах у Баранівському відділенні поліції просимо заповнити анкету на офіційному веб-сайті Національної поліції України (npu.gov.ua), де розміщена детальна інформація про перелік вакантних посад та умови конкурсу.

12:31 14.11.2019

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

З метою внесення відомостей про земельні ділянки  до Державного земельного кадастру, право на які виникло до 2004 року, просимо Вас, провести організаційні заходи з врахуванням ст. 26 та ст.. 55 Закону України «Про землеустрій» щодо розроблення відповідної документації із землеустрою на земельні ділянки, які знаходяться у користуванні комунального підприємства та у власності та користуванні фізичних осіб.

08:19 29.10.2019