Ще 8 амбулаторій на Житомирщині пройшли погодження Мінрегіону

Дата: 20.09.2018 08:45

В області незабаром розпочнеться будівництво нових сільських амбулаторій з проживанням для 1-2 лікарів. Наразі погоджено створення 22 амбулаторій загальної практики сімейної медицини на території Житомирщини.Наша область вже готова до будівництва нових сільських амбулаторій – вже відведені земельні ділянки, є кадастрові номери та проектно-кошторисна документація. Найближчим часом почнуть оголошувати тендери.«Комісія Мінрегіону минулого тижня затвердила перелік на будівництво 14 амбулаторій в області, і вчора – ще 8 амбулаторій», - зазначив заступник голови облдержадміністрації Роман Щебетов.Зі списком населених пунктів, в яких буде збудовано 14 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, можна ознайомитись тут.Після проведення всіх тендерних процедур найближчим часом будівництво амбулаторій розпочнеться ще у таких селах області:

-         с. Піски Житомирського району;

-         смт Першотравневе Овруцького району;

-         смт Биківка Романівський район;

-         с. Водотиї Брусилівської ОТГ;

-         с. Ірша Вишневецької ОТГ;

-         с. Дубрівка Дубрівської ОТГ;

-         с. Семенівка Семенівської ОТГ;

-         с. Соколів Соколівської ОТГ.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах будуть оснащені усім необхідним обладнанням, автомобілями та швидкісним Інтернет-зв’язком для впровадження телемедичних послуг. Лікарі зможуть в режимі on-line отримати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта.Нагадаємо, що будівництво сільських амбулаторій нового типу відбуватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Інформує Житомирська ОДА