У Житомирській області не відбулось 12 тендерів на будівництво амбулаторій по 6,7 млн грн кожна – не вистачило учасників

Дата: 19.11.2018 15:06

У вересні департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив тендери на будівництво амбулаторій. Серед 21 опублікованих на ProZorroоголошень про тендери, по 12 – торги визнані такими, що не відбулись; по 2 – відхилені усі пропозиції; ще по 7 аукціонах тендерні комітети визначились з переможцями і станом на 5 жовтня оголосили про намір укласти договори.

Через відсутність двох і більше пропозицій, не відбулись тендери по будівництву амбулаторій у:

с. Підлуби Ємільчинського району,

с. Піски Житомирського району,

с. Покалів Овруцького району,

с. Семенівка Бердичівського району,

с. Сінгурі Житомирського району,

с. Хочине Олевського району,

смт Першотравневе Овруцького району,

с. Квітневе Попільнянського району,

с. Ірша Радомишльського району,

с. Високе Черняхівського району,

с. Нові Вороб’ї Малинського району,

с. Борщів Радомишльського району,

Ще по двом аукціонам тендерна комісія відхилила усі пропозиції через неналежно оформлені документи:

с. Гришківці Бердичівського району,

с. Райгородок Бердичівського району.

Станом на 5 жовтня уже оголошені нові тендери по будівництву амбулаторій у цих населених пунктах.

Натомість по 7 тендерам уже визначились з переможцями і збираються укласти договори:

с. Білилівка Ружинського району – переможець ТОВ УК «Комфорт-Буд» - пропозиція 6 млн 709 тис. 460 грн;

с. Краснопіль Чуднівського району – переможець ТОВ УК «Комфорт-Буд» - пропозиція 6 млн 709 тис. 460 грн;

с. Водотиї Брусилівського району – переможець ТОВ УК «Комфорт-Буд» - пропозиція 6 млн 709 тис. 460 грн;

с. Липне Любарського району – переможець ТОВ УК «Комфорт-Буд» - пропозиція 6 млн 709 тис. 460 грн;

с. Дубрівка Баранівського району – переможець ТОВ «ВІЗИН РІЧ» - пропозиція 6 млн 698 тис. 718 грн;

с. Биківка Романівського району – переможець ТОВ «ВІЗИН РІЧ» - пропозиція 6 млн 698 тис. 718 грн;

с. Соколів Пулинського району - переможець ТОВ «ВІЗИН РІЧ» - пропозиція 6 млн 698 тис. 718 грн.

За інформацією сайту YouControl, ТОВ «ВІЗИН РІЧ» зареєстроване у місті Полтава, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, а ТОВ УК «Комфорт-Буд» - житомирське підприємство, основним видом діяльності якого є комплексне обслуговування об’єктів, будівництво інших інженерних споруд, електротехнічні і монтажні роботи.

Нагадаємо, у кінці серпня 2018 року Мінрегіон затвердив перелік з 14 сільських амбулаторій у Житомирській області, які будуватимуть «з нуля».7 вересня 2018 року у Житомирській облдержадміністрації повідомили про оголошені тендери на будівництво 22 медамбулаторій.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році планувалось за кошти держбюджету побудувати 25 амбулаторій у 12 районахЖитомирської області.

Житомир.info