З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 05.12.2018 13:28

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання  з Днем місцевого самоврядування – зі святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства! Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії.

У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв'язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної  держави.

Від щирого серця бажаю вcім здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

З повагою  сільський голова В.П.Козеренко