Реабілітація дітей хворих на ДЦП

Дата: 26.04.2019 10:55

Реабілітація дітей-інвалідів, які повністю або частково втратили здатність самостійно пересуватись внаслідок церебрального паралічу, спинномозкових чи черепно-мозкових травм, інсультів, повідомляємо, що проводиться на обладнаннні  Lokomat, яке забезпечує стимуляцію фізіологічної ходи відповідними функціональними задачами, ортопедичну, неврологічну та травматологічну реабілітацію.

Існують такі реабілітаційні установи для дітей-інвалідів:

–  Одеський обласний благодійний Фонд реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»;

– Волинський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Мінсоцполітики;

– Вінницький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» Мінсоцполітики;

– Обласний центр комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, м. Ужгород;

– Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів,  м. Чернігів;

– Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів   м. Миколаїв;

– Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності, м. Харків;

– Міжнародна клініка відновного лікування м. Трускавець;

– Львівський обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

– Львівський центр «Еліта»;

– ТОВ «Міжнародний дитячий медичний центр «Скіфос»», м. Скадовськ.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 року №921 «Про внесення змін до Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг» направлення дітей–інвалідів здійснюється  управлінням праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації на підставі  пакету документів  та індивідуальної  програми реабілітації дітей-інвалідів.

В індивідуальній програмі реабілітації  дітей-інвалідів має бути рекомендація МСЕК про направлення дитини-інваліда для отримання  соціальної та побутової, психолого-педагогічної, фізичної реабілітацій та реабілітації на обладнанні «Lokomat»або зазначений реабілітаційний центр.

За докладнішою інформацією звертатися за номером 0979751677