Оголошення про проведення громадських слухань з обговорення генерального плану с. Дубрівка

Дата: 12.09.2019 09:16

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України  «Про планування і забудову територій»,  Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» сільською радою за участю зацікавлених осіб планується провести громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації  - генерального плану с. Дубрівка з метою визначення цільового призначення з відображенням існуючого функціонального використання земельних ділянок та формування принципів планувальної організації забудови території населеного пункту.

Проект генерального плану розроблено товариством з обмеженою відповідальністю «КРОК ЦЕНТР».

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень з питань будівництва господарських та адміністративних споруд (подаються громадянами у письмовому вигляді із  зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

Громадське обговорення проекту містобудівної документації відбудеться 24 жовтня 2019 року о 15:00 год. в приміщенні будинку культури с. Дубрівка.