ДЕРЖГЕОКАДАСТР

Дата: 29.10.2019 08:19

З метою внесення відомостей про земельні ділянки  до Державного земельного кадастру, право на які виникло до 2004 року, просимо Вас, провести організаційні заходи з врахуванням ст. 26 та ст.. 55 Закону України «Про землеустрій» щодо розроблення відповідної документації із землеустрою на земельні ділянки, які знаходяться у користуванні комунального підприємства та у власності та користуванні фізичних осіб.

Розроблену документацію із землеустрою необхідно подати до відділу у Баранівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області для внесення відповідних відомостей