Зі святом дорогі земляки!

Дата: 14.11.2019 08:49

Зі святом дорогі земляки!

14 листопада  ми святкуємо день святих чудотворців-безсрібників Кузьми й Дем'яна, або, як кажуть у народі," Косма` і Даміа`н".

За церковними переказами, родом брати-близнюки Кузьма й Дем'ян з Малої Азії. Це були освічені люди й талановиті лікарі, покровителі аптекарів, фармацевтів, хірургів, зубних лікарів, фізиків, перукарів. Мали надзвичайний дар — зцілювали рани душевні та тілесні за допомогою молитов. Особливу шану мали через те, що не брали плати за свою роботу, за що і були прозвані безсрібниками.  Лікували усіх, особливу увагу приділяли бідним.

Вірники нашого села особливо шанують свято, Косми  і Даміа`на бо воно є храмовим святом у селі Вишнів, на це свято до нас приходить багато гостей, які щирими молитвами, разом з нами, вшановують наших святих.

Дорогі жителі та гості нашого села! Щиро вітаємо Вас із престольним празником і бажаю Вам миру, міцного здоров`я, простого людського щастя, чудових миттєвостей життя, добрих посмішок близьких людей, будьте добрими, говоріть щирі слова, робіть добрі справи, хай добро завжди буде у Вашому домі, родині, серці.

Нехай святі  Косма  і Даміа`н допомагають нам у добрих справах та намірах і оберігають наше село!

З повагою та найкращими побажаннями

виконавчий комітет Дубрівської сільської ради