Баранівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки  розташованої за межами  с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради  Баранівського району Житомирської області (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Проект Детального плану території  земельної ділянки орієнтовною, площею 28,400 га, яка  розташована за межами  с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради, Баранівського району, Житомирської області зі зміною її цільового призначення із земель  сільськогосподарського призначення приватної власності (для ведення особистого селянського господарства) на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами), для будівництва і експлуатації кар’єру з видобутку первинних каолінів  на Західно-Глинянській ділянці Дубрівського родовища.

Детальний план терит орії за межами населених пунктів розробляється відповідно до схеми планування території (частини території) району та/або області з урахуванням державних і регіональних інтересів.

Детальний план території розробляється на підставі розпорядження голови Баранівської районної державної адміністрації від 24 липня 2019 року № 114 «Про  розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за   межами  с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради  Баранівського району Житомирської області ».

Замовником з розроблення детального плану території є Баранівська районна державна адміністрація.

Розробник детального плану – фізична особа підприємець  Микитенко Василь Андрійович м. Житомир.

Основні техніко-економічні показники, графічні матеріали та розділи пояснювальної записки в тому числі  «Охорона навколишнього природного середовища» яка одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку  детального плану території  додаються в електронному вигляді.

Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до відділу  архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  за адресою: м. Баранівка вул. Соборна,12 каб. 41.

Контактна особа: начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  Дума Людмила Борисівна телефон: (04144)42188, електронна пошта:  baranovkazhkg@ukr.net

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 20 листопада 2019року до          19 грудня 2019 року включно,  по закінченню  якої  20 грудня 2019 року о 10.00 год. у  залі засідань Дубрівської сільської  ради (вул.Адмірала Левченка, 132, с. Дубрівка) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації « Детального плану території земельної ділянки, розташованої за   межами    с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради  Баранівського району Житомирської області

В громадських слуханнях можуть прийн»яти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.   Пропозиції, які поступили після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції необхідно подавати у встановлені терміни до Баранівської районної державної адміністрації за адресою: 12700, м.Баранівка, вул.Соборна,12  та Дубрівської сільської ради за адресою  с. Дубрівка, вул. Адмірала Левченка ,132