Житомирська область, Новоград-Волинський район

Дата: 15.06.2020 14:53

Виконавчий комітет Дубрівської сільської ради висловлює свою подяку благодійному фонду «Карітас Україна» за надання благодійної допомоги з метою запобігання поширенню на території об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19 та захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, спричиненої корона вірусом SAPS-COV-2 а саме: масками медичними, костюм біологічний, окуляри захисні, респіратори з клапаном, рукавички оглядові, дезінфікуючими засобами та термометром безконтактним на суму 17612 грн.