Видатки спеціального фонду бюджету розвитку 2509,0 тис.грн.

У тому числі

Школи:

- капітальний ремонт котельні Дубрівської ЗОШ І-III ст. - 289,4тис.грн

- капітальний ремонт приміщення Мокренської ЗОШ І-III ст-202,1 тис.грн

- придбано обладнання для свердловини Дубрівської ЗОШ-23,9 тис.грн

- капітальному ремонту гаража Дубрівської ЗОШ І-III ст-221,50тис.грн

- капітальному ремонту будівлі Дубрівської ЗОШ І-IIIст-107,1 тис.грн

- капітальному ремонту приміщення(заміна дверей) Дубрівської ЗОШ І-III ст. -

185,6 тис.грн.

• капітальному ремонту приміщення(заміна дверей) Хижівської ЗОШ І-III ст. -

210,3 тис.грн

• капітальному ремонту огорожі Дубрівської ЗОШ І-III ст-287,9 тис грн.

та

- придбання комп'ютерної техніки для ЗОШ             80,1тис.грн

- придбання шкільних дошок для ЗДО                      30,0 тис.грн.

Заключено договір на придбання меблів для ЗОШ    -309,5 тис.грн

Заклади культури:

проводиться ремонт у будинку культури с. Радулин   38 тис.грн

. Медицина

Комунальне некомерційне підприємство „ Центр Первинної медико санітарної допомоги,, на утримання установи отримує кошти із Національної Служби Здоров'я України.

Крім того відповідно до Програми фінансової підтримки та розвитку у 2020 році передбачено коштів із місцевого бюджету у сумі 305,0 тис.грн у тому числі:

- на утримання КНП «Центр ПМСД»-216,0 тис.грн

- поточні трансферти населенню      89,0   тис.грн.    у   т.ч.    на   пільгові рецепти -30,9 тис.грн., наркотичні засоби онкохворим-58,1 тис.грн.

За кошти місцевого бюджету проводились роботи по утриманню доріг,

грейдерування доріг отг на суму 7,5 тис.грн. поточного ремонту (38,5 тис грн.) та виконані роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття вул.Адмірала Левченка і вул. Спортивної с.Дубрівка на суму 1484, тис грн. (оплачено 325,6 тис грн.)

Проведено капітальний ремонт доріжки до Меморіалу Скорботна Мати с.Дубрівка-119,4,тис грн.

Проводились роботи по впорядкуванню територій та сміттєзвалищ,

на згортання сміттєзвалищ у поточному році використано 15,6 тис.грн. та несанкціонованих сміттєзвалищ – 4,5 тис.грн

Заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення населення проводились відповідно Програми соціального захисту населення видатки загального фонду бюджету становлять 70,1 тис грн..

Надано обласному бюджету спів фінансування інвестиційних проектів будівництво амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом в с.Дубрівка у сумі 391 тис.грн., та передбачено субвенцію з МБ на фінансове забезпечення «Капітального ремонту дороги Дубрівка-Хижівка через Закриниччя, Забару» у сумі 1200,0 тис.грн.

Проведені поточні ремонти в закладах освіти до підготовки приміщень до нового Навчального року.

Закуплено дрова та вугілля для установ сільської ради на опалювальний сезон 2020-2021 року у сумі 1014,2 тис.грн.

За період 2016-2020р кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати, та енергоносіїв не було.