Дорогі наші захисники!

Дата: 13.10.2020 13:34

Вітаємо Вас зі святом мужності та патріотизму – Днем захисника України! Цей день об”єднує чотири величні свята – День українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці. Нинішні нащадки хоробрих українських козаків, ветеранів Другої світової війни із честі відстоюють нашу землю. Мужність та відвага захисників Вітчизни різних поколінь наповнюють наші серця і душі гордістю. Захищаючи Батьківщину, Ви показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ. Щиро дякуємо Вам, бажаємо мирного неба над українською землею. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов”ю та підтримкою близьких і рідних. Добробуту, щастя й здоров”я Вам!