Дубрівська сільська рада повідомляє, що з 16.11.2020 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення «Детального плану «Детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населеного пункту с. Глинянка на території Дубрівської сільської ради Баранівського району Житомирської області орієнтовною площею 3,7299га з метою зміни її цільового призначення».

Замовником проекту є Баранівська  районна державна адміністрація

Документація

Житомирської області.

Розробником  проекту детального плану території є

Фізична особа-підприємець – Микитенко Василь Андрійович.

Пратником являється ТОВ «Транснаціональна комодітна  компанія».

Проект детального плану території для вказаних потреб розроблений на підставі Розпорядження Баранівської районної державної адміністрації Житомирської області №60 від 06.03.2020р. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Дубрівської сільської ради Баранівського району Житомирської області( Веб-сайт: http://dubrivska-gromada.gov.ua) та в  адмінприміщенні Дубрівської сільської ради за адресою:

12736, Житомирська обл., Баранівський р-н, с. Дубрівка

За вказаною адресою також приймаються  пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території.

Пропозиції щодо детального плану території подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 30 днів.

Громадські слухання з приводу даного  питання будуть проводитись 17.12.2020р.  об 11:00год. в сесійному залі приміщення Дубрівської сільської ради за вказаною адресою.

******************************************************************

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Процедура проведення громадських слухань проводиться у відповідності до статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17 лютого 2011 року № 3038-VI  та  "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555.

Замовником проекту є Баранівська  районна державна адміністрація

Житомирської області.

Розробником  проекту детального плану території є

Фізична особа-підприємець – Микитенко Василь Андрійович.

Пратником являється ТОВ «Транснаціональна комодітна  компанія».

12736, Житомирська обл., Баранівський р-н, с. Дубрівка

******************************************************************