Житомирська область, Новоград-Волинський район

Увага конкурс

Дата: 04.12.2020 09:13

Виконавчий комітет Дубрівської сільської ради оголошує конкурс  01.12.2020р  на заміщення вакантних посад :

«Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер Дубрівської сільської ради» Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища економічна освіта за рівнем спеціаліста, магістра, володіння державною мовою, впевнене володіння  персональним комп’ютером, стаж роботи на державній службі в органах місцевого самоврядування  або на державній службі не менше 3 років.

«Начальника відділу Служби у справах дітей виконавчого комітету Дубрівської сільської ради».Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на керівних посадах  чи в інших сферах управління на керівних посадах не менше 5-ти років та обов’язкові навики роботи на ПК.

Документи, що надаються для участі в конкурсі:

1.Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеження щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

2.Заповнена особова картка (форма П-2-ДС) з відповідними додатками;

3.Дві фото картки 4х6 см;

4.Копії документів про освіту;

5.Копія документа, що посвідчує особу;

6.Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік, за формою передбаченою ЗакономУкраїни «Про запобігання корупції»;

7.Копія трудової книжки;

8.Копія військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою с .Дубрівка вул. Адмірала Левченка, 132. З 8.00-17.00 перерва з12.00 до 13.00

тел. 74-122,74-156  Конкурсна комісія