Житомирська область, Новоград-Волинський район

ОГОЛОШЕННЯ До уваги мешканців Дубрівської територіальної громади !

Дата: 08.01.2021 09:49

Розпочато процедуру громадських слухань щодо розроблення містобудівної

документації «Детальний план території земельних ділянок площею 1,9400 га (кадастровий номер:1820681800:01:002:0310) та площею 1,9233 га (кадастровий номер1820681800:01:002:0309), що розміщенні за адресою: Житомирська область,Баранівський район, с. Дубрівка, вул. Вокзальна 74, під реконструкцію прирейкового складу», які триватимуть з 08.01.2021 р. по 07.02.2021 р.включно, по закінченню  якої  08.02.2021року о 10.00 год. у  залі засідань Дубрівської сільської  ради (вул.Адмірала Левченка, 132, с. Дубрівка) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації«Детальний план території земельних ділянок площею 1,9400 га (кадастровий номер:1820681800:01:002:0310) та площею 1,9233 га (кадастровий номер1820681800:01:002:0309), що розміщенні за адресою: Житомирська область,Баранівський район, с. Дубрівка, вул. Вокзальна 74, під реконструкцію прирейкового складу» за адресою: 12736, Житомирська обл., Баранівський р-н, с. Дубрівка. Вищезазначена містобудівна документація виконана ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі рішення 21сесії 7 скликання Дубрівської сільської ради від 30.05.2018 р. № 512.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.   Пропозиції, які поступили після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції необхідно подавати у встановлені терміни до Дубрівської сільської ради за адресою  с. Дубрівка, вул. Адмірала Левченка ,132

Детальніша інформація надається у приміщенні та на офіційному вебсайті

Дубрівської об’єднаної територіальної громади - https://dubrivska-gromada.gov.ua/.

За організацію розгляду пропозицій (зауважень) відповідальний: сільський голова Яківчук Павло Павлович.

Документація

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)