Житомирська область, Новоград-Волинський район

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

Дата: 04.03.2021 09:20
Кількість переглядів: 2087

Дубрівська сільська рада повідомляє, що з 05.березня.2021 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення «Детального  плану  території земельної ділянки по вулиці Адмірала Левченка,133А в селі Дубрівка Баранівського району Житомирської області».

Замовником проекту є Дубрівська сільська рада Житомирської області.

Розробником  проекту детального плану території є

Фізична особа-підприємець – Микитенко Василь Андрійович.

Пратником являється Дубрівська сільська рада Житомирської області.

Проект детального плану території для вказаних потреб розроблений на підставі Рішення Дубрівської сільської ради Житомирської області №149 від 23.03.2021р. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Дубрівської сільської ради Баранівського району Житомирської області( Веб-сайт: http://dubrivska-gromada.gov.ua) та в  адмінприміщенні Дубрівської сільської ради за адресою:

12736, Житомирська обл., Баранівський р-н, с. Дубрівка

За вказаною адресою також приймаються  пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території.

Пропозиції щодо детального плану території подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 30 днів.

Громадські слухання з приводу даного  питання будуть проводитись 05.04.2021р.  об 11:00год. в сесійному залі приміщення Дубрівської сільської ради за вказаною адресою.

Детальний план