З метою належного забезпечення населення Дубрівської територіальної громади безоплатними медикаментами, що передбачено Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Відділ соціального захисту населення Дубрівської сільської ради проводить конкурсний відбір установ, які будуть проводити забезпечення постраждалих лікарськими засобами по пільгових рецептах лікарів  у 2021році.
       До участі на конкурсний відбір допускаються аптечні підприємства, які здійснюють відповідну господарську діяльність та через які після укладання угоди здійснюватиметься безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів встановленій категорії населення. Заявки приймаються до  2 квітня 2021 року  14 години.
    Адреса проведення:  12736, с.Дубрівка , вул. Адмірала Левченка,132
                                          Дубрівська сільська рада

Дата проведення :   5 квітня 2021 року  о 10 годині.
  З більш детальними умовами конкурсу можна