,1. Повна назва документа державного планування: проєкт документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки, площею 2,2663 га (кадастровий номер 1820681800:04:000:0090) 11.01 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, що пов'язані з користуваннями надрами на території Дубрівської сільської ради, Звягельського району, Житомирської області».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: виконавчий комітет Дубрівської сільської ради.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: відповідно до п. 4 ст. 12 Закону України «Про СЕО» громадське обговорення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку з дня їх оприлюднення, а саме з 16 травня 2024 року, на офіційному веб-сайті Дубрівської сільської ради та триватиме 33 дні до 17 червня 2024 року включно.

б) способи участі громадськості: громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауважень та пропозицій до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Відповідно до п. 7 ст. 12 Закону України «Про СЕО» усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 17.06.2024 р., 11:00, с. Дубрівка, вул. Левченка Адмірала, буд. 132, Звягельський р-н, Житомирська обл.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: виконавчий комітет Дубрівської сільської ради: 12736, село Дубрівка, вул. Левченка Адмірала, буд. 132, Звягельський р-н, Житомирська обл., код ЄДРПОУ: 04344446, електронна адреса: info@dubrivska-gromada.gov.ua.

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: виконавчий комітет Дубрівської сільської ради: 12736, село Дубрівка, вул. Левченка Адмірала, буд. 132, Звягельський р-н, Житомирська обл., код ЄДРПОУ: 04344446, електронна адреса: info@dubrivska-gromada.gov.ua. Строк подання зауважень і пропозицій становить 33 дні до 17 червня 2024 року включно. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: відсутня.

DPT_Smetana

PZ_DPT_Smetana

ZVIT SEO_Smetanas