Документування злочинів армії рф в Україні – важливий етап у процесі притягнення злочинців до відповідальності. Така робота по всій країні ведеться представниками правоохоронних органів, прокуратури, міжнародними експертами та представниками громадського сектору України.

Особам, які постраждали внаслідок вчинення воєнних злочинів варто звернутися до правоохоронних органів з метою фіксації даних злочинів і подальшого розслідування.

Прокурорами Новоград-Волинської окружної прокуратури збирається інформація про громадян, постраждалих від воєнних злочинів в Україні внаслідок вторгнення російської федерації та очевидців воєнних злочинів, з метою подальшого проведення з ними слідчих (розшукових) дій (допитів, визнання потерпілими, тощо).

Якщо Ви постраждали внаслідок військової агресії російської федерації,  чи є свідком знищення чи пошкодження майна внаслідок бойових дій,  повідомте про це Новоград-Волинську окружну прокуратуру телефонним зв’язком за номерами (04141) 3-51-39,  (04144) 3-13-80 або (04144) 3-11-15 .

Наразі Офісом генерального прокурора України організовано величезну роботу по збору інформації для подальшого використання в Міжнародному кримінальному суді. зокрема, створено багато міжвідомчих робочих груп, від кожної особи прокурори отримують письмову згоду на використання  показань в міжнародному кримінальному суді. Рано чи пізно ця мета буде досягнута, матеріали будуть зібрані і далі в Міжнародному суді постане питання для сатисфакції потерпілих від воєнних злочинів з боку російської федерації. 

Чекаємо Вас з 08.00 год. по 17.00 год. у будні дні в приміщенні Новоград-Волинської окружної прокуратури за адресами: вул. Родини Косачів , 6а в м. Новоград -Волинський; вул. Європейська , 24 в м. Баранівка