Інформація про результати земельних торгів

Дата: 04.05.2018 13:41

Інформація про результати земельних торгів, які відбулися у с.Дубрівка Баранівського району 27 квітня 2018 року, а саме лот №22028 «право оренди, строком на 10 (лесять) років, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1820681800:01:002:0300, площа 0,9095 га, що розташована по вул. Вокзальна 77 в с.Дубрівка  Баранівського району Житомирської області. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, код класифікації видів цільового призначення земель – 11.02» було продано за ціною 49273 грн. 47 коп. (Сорок дев'ять тисяч двісті сімдесят три грн. 47коп.) без ПДВ. Земельні торги визнані такими, що відбулися.