Дубрівська сільська рада

Баранівського району Житомирської області

сільського голови № ____

з основної діяльності

«____»   травня 2018 року                                                        с.Дубрівка

Про скликання  двадцять першої сесії  Дубрівської  сільської ради VII  скликання

Керуючись п.8 ч.3 ст. 42  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Дубрівської сільської ради :

Скликати двадцять першусесіюДубрівської сільської ради VII  скликання 30 травня   2018 року об 10  год в приміщенні адмінбудинку сільської ради з таким порядком денним :

1. Про затвердження проектної документації по робочим проектам.

2. Про підтримку звернення Президента України щодо надання Томасу про автокефалію Православної церкви в Україні.

1 – 2 Доповідач: Козиренко В.П.,  заступник голови виконкому.

3. Про затвердження Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Дубрівської сільської ради .

Доповідач; Сільський голова – Козеренко В.П.

4. Про ліквідацію загальноосвітньої школи І ступенів с.Закриниччя Дубрівської сільської ради Баранівського району Житомирської області.

5. Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Дубрівської сільської ради.

6.Про створення Комунального підприємства Дубрівської сільської ради «Дубрівське».

4 – 6 Доповідач:   Ковальчук  М.В., завідувач юридичного сектору

7. Зміни до сільського бюджету на 2018 р.

Доповідач: Козиренко О.І., начальник  фінансового відділу.

8. Внесенння змін до штатного розпису 2018 р.

Доповідач: Козиренко О.І., начальник  фінансового відділу.

9. Внесення змін до рішення сільської ради «Про умови оплати праці сільського голови»

Доповідач: Козиренко О.І., начальник  фінансового відділу.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,яка перебуває в користуванні ,з метою передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства Шульзі Миколі Васильовичу.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,яка перебуває в користуванні ,з метою передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства Закревській Валентині Петрівні.

12. Про припинення права користування земельними ділянками та переведення

їх до земель запасу сільськогосподарського призначення Дубрівської сільської ради.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,яка перебуває в користуванні ,з метою передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства Лебізі Валентині Володимирівні.

14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для

будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд Василюку Віктору Миколайовичу.

15.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі(на місцевості), що надається у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд, Коломійчук Ганні Онисимівні

16. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі(на місцевості), що надається у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд,Лісоті Катерині Тодосівні.

17.  Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо  інвентаризації земельних

ділянок комунальної форми власності Дубрівської сільської ради.

18.  Про надання дозволу на  розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  комунальної форми власності територіальної громади в особі Дубрівської сільської ради з метою

19.  Про надання дозволу на  розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  комунальної форми власності територіальної громади в особі Дубрівської сільської ради .

20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Лісоті Катерині Тодосівні.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Шульзі Андрію Миколайовичу.

22  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Давидюку Анатолію Івановичу.

23. Про погодження щодо затвердження Головним управлінням Держгеокадастру у

Житомирській області проекту землеустрою та надання земельниої ділянки у власність Соломянюку О.В.

24. Про затвердження детального плану територіїземельної ділянки по вул. Адмірала Левченка,137в с.Дубрівка Баранівського району Житомирської області.

9 – 24 Доповідач:  Мосійчук С.В., начальник  земельно-господарського відділу

Секретарю сільської ради, начальнику господарсько – земельного відділу, начальнику  фінансово – економічного  відділу – головному бухгалтеру сільської ради підготувати проекти рішень та необхідні матеріали з вище зазначених питань та оприлюднити на дошці оголошень сільської ради.

Сільський голови                     (підпис існує)               В.П.Козеренко