Зібрання орендодавців села Закриниччя

Дата: 05.10.2017 08:28

4 жовтня 2017 року в приміщенні клубу сала Закриниччя Дубрівської сільської ради відбулося зібрання орендодавців – власників земельних часток (паїв) реформованого КСП ім.Щорса по питанню виконання договірних зобов’язань в частині виплати орендної плати ТОВ «Альянс-Бекон».

Представники Дубрівської ОТГ, а саме начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В. та завідувач юридичного сектору Ковальчук М.В. надали присутнім вичерпну інформацію по питанню порядку нарахування та виплати орендної плати, як в грошовій так і в натуральній формі, а також на даному заході було визначено уповноважену особу, яка буде проводити підготовку матеріалів з організації розірвання договорів земельних часток паїв в судовому порядку.

.