Здорові діти - здорова нація.

Дата: 20.06.2017 08:42

З метою організації дозвілля та відпочинку учнів при навчальних загальноосвітніх закладах Дубрівської ОТГ були створені пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, які працювали з 29 травня по 16 червня. Організованими формами відпочинку було охоплено 154 дитини Дубрівської, Мокренської, Хижівської ЗОШ I - III ст.. та Закриничанської ЗОШ І ст..

Основним завданням забезпечення повноцінного літнього відпочинку в пришкільному таборі було:

• створення у дітей хорошого емоційного настрою, привнесення почуття романтики в повсякденне життя;
  • виховання громадянських якостей і почуттів;
  • виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові знання, вміння, навички;
  • навчання дітей діяти у колективі, розвиток дитячого самоврядування;
  • привчання до самообслуговування, залучення до трудових справ на користь і радість оточуючих.

Літо - це пора нових вражень, пора нового яскравого життя. Саме тому літні пришкільні табори і є джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров'я.