Щира подяка меценатам за дитячу радість

Дата: 10.11.2016 09:00

28 жовтня 2016р. в Мокренькому ДНЗ «Малятко» відбулося свято  «Осені»

Приємним сюрпризом для всіх дітей, батьків та колективу Мокренського ДНЗ «Малятко» став прихід Більчука Сергія Анатолійовича, якого спорядив іграшками директор та засновник ПП «Галекс-Агро» Ющенко Олександр Миколайович.

Варто зауважити, що реальна допомога від Ющенка Олександра Миколайовича здійснюється неодноразово, а систематично. Завдяки його сприянні в садочок було придбано покривала на ліжка, штори, лабрикени та іграшки. Не забуває Ющенко Олександр Миколайович і про подарунки до новорічного свята .

Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння не переліченої важливості дошкільного виховання.

Від імені батьків, дітей та колективу садочка – дякую Вам за радість дітей. Нехай Всевишній дарує Вам довгі і щасливі роки життя, міцне здоров’я, радість від кожного прожитого з користю для людини дня.

Хай Вам Бог посилає своє благословення на Ваші добрі діла.