ВЕСНЯНА ПОСАДКА ЛІСУ

Дата: 04.04.2017 09:28

Весна для працівників лісового господарства відповідальний і насичений період. Адже, окрім охорони лісу, проведення повсякденних лісогосподарських заходів, активізується дуже важливий напрямок діяльності - посадка лісових культур. Дати нове життя лісові – створити нові насадження – основне споконвічне завдання працівника лісової галузі.

Завдяки теплій ранній весні цьогорічна весняна лісокультурна кампанія розпочалася раніше. Ще восени минулого року лісівники провели підготовку ґрунту під посадку лісових культур.

На території Зеремлянського лісництва, поблизу села Ситиська проводилася посадка дуба звичайного та ялини. Було створено більш як 2 га. нових насаджень.  Над створенням лісу працювали учні Дубрівської школи, працівники Дубрівської сільської ради, старости сіл Закриниччя та Хижівка.