Першими земельні ділянки у власність отримають дві ОТГ Житомирського району. План-графік

Дата: 14.02.2018 09:55

Уже з березня цього року громади Житомирщини отримають право розпоряджатися земельними ресурсами самостійно.

Про це повідомляє Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України.

«Опубліковано план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік. Це – важливий крок для отримання громадами права самостійно розпоряджатися земельними ресурсами», - йдеться у повідомленні.

План-графік 5 лютого затвердив в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. У переліку є 45 ОТГ Житомирської області, в березні земельні ділянки передаватимуть трьом ОТГ: Тетерівські та Глибочицькій (обидві – Житомирський район) і Потіївській (Радомишльський район).

Нагадаємо, у відання 45 ОТГ Житомирської області може перейти приблизно 49 тисяч га земель.

Як повідомляв Житомир.info, 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Житомир.info