День захисту дітей

Дата: 02.06.2017 10:04

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У с.Дубрівці це свято співпало з 10-ю річницею ДНЗ, тому сільський голова Козеренко Віктор Петрович, директор ДП Дубрівка Козеренко Валентина Петрівна, юрист ТОВ "Мирославль Агро" Бондар Олег Миколайович та настоятель Дубрівської церкви отець Володимир, завітали до діток в дитячий садочок,  привітали їх з цим чудовим святом та подарували цінні подарунки.