Капітальний ремонт доріг Дубрівської ОТГ

Дата: 10.08.2016 11:08

14 липня 2016 року розпочався капітальний ремонт доріг  Дубрівської ОТГ в с. Дубрівка вул. Жарська, та с. Мокре вул. Якова Стецюка - за кошти державного бюджету.  Та  в с. Дубрівка вул. Адмірала Левченка поточний ремонт за кошти місцевого бюджету. На капітальний  ремонт реалізовано  1017,779 тис. грн. , на поточний  ремонт 397 тис. грн. Підрядна організація, що виконала роботи, – Фізична особа підприємець «Сароян Азат Абрамович» – визначена підрядною організацією, яка виконала дані роботи. Працівники підприємства спочатку частково  зняли старе дорожнє покриття, потім – вирівняли дорогу спеціальними матеріалами та уклали новий асфальт. Замість ям, які псують машини, тут з’явилася нова рівна дорога.