У Дубрівці свято Водохреща відзначили традиційним пірнанням у крижану воду,

Дата: 19.01.2017 15:42

У Дубрівці свято Водохреща відзначили традиційним пірнанням у крижану воду,

19 січня у селі Дубрівка  близько 80 чоловік зібралися на водному плесі копанки урочища «Лаврикове» та відзначали традиційним пірнанням у крижану воду свято Водохреща.
Освятив воду настоятель Свято-Космодаміановського храму Української православної церкви  отець Володимир, при цьому побажав кожному, щоб йорданська вода послужила як для душевного, так і для тілесного зцілення.
     Після церемонії освячення, у крижану воду пірнули близько 30 людей,
їх не злякав мороз, всі з вірою у очищення заходили у холодну воду. Серед них був і сільський голова Дубрівської об’єднаної територіальної громади Віктор Петрович Козеренко.
     Відразу після крижаної купелі люди мали можливість зігрітися  гарячими напоями. Для цього на березі урочища розпалили вогнище та встановили стола.

відео_водохреща_2017