оголошення

Дубрівська сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад :спеціаліста з питань освіти (1 посада), спеціаліста з питань культури, молоді, спорту (1 посада), спеціаліста з кадрової роботи(1 посада) Дубрівської сільської ради.

Увага конкурс

Виконавчий комітет Дубрівської сільської ради оголошує конкурс  01.12.2020р  на заміщення вакантних посад :

Відбудеться перша установча сесія Дубрівської сільської ради

Дубрівська сільська територіальна виборча комісія повідомляє про те, що відповідно до ст. 46 ЗУ "Про місцеве самоврядування" перша установча сесія Дубрівської сільської ради відбудеться 24.11.2020р. о 10.00 за адресою: вул. Адмірала Левченка, 132 (великий зал сільської ради), с. Дубрівка. Проекти рішень 1 установчої сесії Дубрівської сільської ради 8 скликання

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

Дубрівська сільська рада повідомляє, що з 16.11.2020 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення «Детального плану «Детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населеного пункту с. Глинянка на території Дубрівської сільської ради Баранівського району Житомирської області орієнтовною площею 3,7299га з метою зміни її цільового призначення».