З Днем медика

Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за  здоров’я та життя людини.

Виконавчий комітет Дубрівської сільської ради висловлює свою подяку благодійному фонду «Карітас Україна» за надання благодійної допомоги з метою запобігання поширенню на території об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19 та захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, спричиненої корона вірусом SAPS-COV-2 а саме: масками медичними, костюм біологічний, окуляри захисні, респіратори з клапаном, рукавички оглядові, дезінфікуючими засобами та термометром безконтактним на суму 17612 грн.