Житомирська область, Новоград-Волинський район

Дата: від до Скинути

Колектив Дубрівської сільської ради від щирого серця вітає всіх жителів та вихідців села Дубрівка, з великим святом – Днем села, Днем народження малої Батьківщини!

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе Вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам та Вашим близьким. Нехай живе ваше рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

07:40 16.11.2016

Дубрівська об’єднана територіальна громада отримала новий автобус

Дубрівська об’єднана територіальна громада отримала новий автобус  для регулярних перевезень, що здійснюються за встановленим маршрутом і розкладом, з посадкою і висадкою учнів, дітей та педагогів на передбачених маршрутом зупинках до місць навчання і додому, а також для організації екскурсійних поїздок, здійснення нерегулярних перевезень учнів та педагогів до місць проведення позакласних і позашкільних, районних, зональних та обласних виховних, культурно-масових заходів і спортивних змагань.

13:33 07.10.2016