Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем!

Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруєте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження.

УВАГА!

Шановні респонденти міст та районів Житомирської області!

Оголошення ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Баранівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки  розташованої за межами  с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради  Баранівського району Житомирської області (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.