8-9 травня - День пам’яті та примирення і 72-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 11.05.2017 09:26

День Пам’яті та примирення завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час. Ми пам'ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім'я порятунку Батьківщини, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Це день нашої спільної Пам'яті. Це День Великого Подвигу.

Ми низько схиляємося і віддаємо глибоку шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими бойовими шляхами, а потім відродив рідну землю з попелища. Немає таких слів, якими можна було б повною мірою передати всю вдячність за ваш, шановні ветерани, безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, яку коли-небудь знало людство.

Дякуємо Вам за перемогу і мирне небо над головою!

Виконком Дубрівської сільської ради