13 сесія 1 скликання

Від 24.05.2017р.

1. Затвердження фінансового та бюджетного звіту за 1 квартал 2017р.

Виступив (ла)начальник фінансово-економічного відділу - Козиренко О.І.

1. Про внесення змін до рішення «Про надання іншої субвенції з сільського бюджету районному бюджету».

Виступив (ла)сільський голова Козеренко В.П.

1. Про використання коштів спеціального фонду.

Виступив (ла)начальник фінансово-економічного відділу - Козиренко О.І.

1. Про внесення змін до доходів сільського бюджету на 2017р. (соціальні угоди)

Виступив (ла)сільський голова Козеренко В.П.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017р.

1. Затвердження договору про співпрацю з КП Баранівський ЦПМСД

Виступив (ла)завідувач юридичного сектору Ковальчук М.В.

1. Програма благоустрою

Виступив (ла)завідувач юридичного сектору Ковальчук М.В.

1. Земельні питання:
  • Затвердження проектів землеустрою громадянам
  • Затвердження технічної документації громадянам
  • Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою

Виступив (ла)начальник господарсько-земельного відділу Мосійчук С.В.

1. Проведення аукціону (продажу прав оренди) на земельну ділянку площею 0,9095га. (землі промисловості, траспорту, зв’язку і іншого призначення).

Виступив (ла)начальник господарсько-земельного відділу Мосійчук С.В.