16 сесія 7 скликання

29.11.2017р.

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2017 р.

Доповідач: Начальник фінансово-економічного відділу Козеренко О.І.

1. Про внесення змін до рішення «Про надання іншої субвенції з сільського бюджету».

Доповідач: Начальник фінансово-економічного відділу Козеренко О.І.

1. Про внесення змін до рішення «Про передачу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

Доповідач: Начальник фінансово-економічного відділу Козеренко О.І.

1. Про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Доповідач: Сільський голова Козеренко В.П.

1. Про внесення змін до рішення №363 Про затвердження Програми сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Баранівського району.

Доповідач: Сільський голова Козеренко В.П.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 р.

Доповідач: Начальник фінансово-економічного відділу Козеренко О.І.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Давидюку А.І.

Доповідач: Начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Давидюку А.І.

Доповідач: Начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Коломійчук Г.О.

Доповідач: Начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Куцу Василю Михайловичу.

Доповідач: Начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Лісоті Катерині Тодосівні с.Радулин

Доповідач: Начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Лісоті Катерині Тодосівні с.Радулин

Доповідач: Начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В.

1. Про припинення права користування земельними ділянками громадянину Шульзі Миколі с.Радулин

Доповідач: Начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності ОТГ в особі Дубрівської сільської ради з метою передачі у власність громадянину Шульзі Андрію Миколайовичу с.Радулин

Доповідач: Начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В.

1. Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки ПАТ «Житомироблпаливо» 0,7714га.

Доповідач: Начальник земельно-господарського відділу Мосійчук С.В.

1. Про надання в оренду земельної ділянки 0,7714га. ТОВ «Сучасні паливні системи»

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Більчуку Сергію

18. Про затвердження штатних розписів Дубрівської сільської ради

Доповідач: Начальник юридичного сектору Ковальчук М.В.

20. Про упорядкування структури та умов оплати праці

Доповідач: Начальник юридичного сектору Ковальчук М.В.

21.Про внесення змін до 12сесії 1скликання від 07.04.2017  №247/1 « Про затвердження ставок земельного податку на                     території Дубрівської сільської ради на 2018рік», №248 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно,відмінне               від земельної ділянки на2018рік»

22.Різне