З Днем працівників освіти

Дата: 29.09.2016 13:20

Прийміть щирі вітання  з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов'язку і покликанню! Це свято  об’єднує педагогів загальноосвітніх, дошкільних, шкільних бібліотекарів, технічних  та медичних працівників, кухарів,  - всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань. Ви - надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні,  а головне – знаючі, компетентні фахівці. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує.

В умовах суперечливого сьогодення виконання професійних обов’язків дається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

Зі святом Вас, дорогі освітяни!

Виконком Дубрівської ОТГ