Всеукраїнський День дошкілля.

Дата: 29.09.2016 08:20

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !
Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

З нагоди свята вшановуємо та приєднуємося до теплих слів вдячності на адресу вихователів, методистів, нянечок та всіх працівників дошкільних закладів .
Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою до Вашої невтомної праці, виконком Дубрівської ОТГ