Педагогічна конференція

Дата: 31.08.2016 16:50

Новий навчальний рік для школярів розпочинається І вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році для загальноосвітніх навчальних закладів Дубрівської громади пройшла 30 серпня 2016 року в Будинку культури с. Дубрівка. Серпнева конференція - це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.

У роботі конференції взяли участь Бабінець Оксана Павлівна - заступник голови адміністрації Баранівської райдержадміністрації, Мялківський Сергій Сергійович - голова районної ради народних депутатів, Козеренко Валентина Петрівна - депутат районної ради. Як працювали у минулому році, над якими проблемними питаннями доведеться трудитись у наступному, інформував з доповіддю «Про підсумки розвитку освіти Дубрівської громади у 2015 - 2016 навчальному році та пріоритетні завдання на 2016/2017 навчальний ріку» голова сільської ради ОТГ Козеренко Віктор Петрович. В обговоренні доповіді взяли участь керівники загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, педагогічні працівники. Всі вони наголошували на необхідності оптимізації навчального процесу, впровадженні інноваційних технологій, розвитку учнівського самоврядування, приділенню більшої уваги виховному процесу в школах, залученню учнів до гурткової роботи.

На завершення конференції кращі педагоги Дубрівської ОТГ були нагороджені грамотами,подяками та грошовими преміями.