Ліквідація Львівського сміття

Дата: 13.04.2018 09:58

11.04.2018р. були організовані та проведені заходи по ліквідації Львівського сміття, яке було виявлено 06.04.2018р. на території с.Зірка Дубрівської ОТГ. Виконавчий комітет висловлює подяку за допомогу надану підприємствами Біріт ім..Шевченка (Чорнозуб І.Д.), «Еко продукт ЛЛС» (Возна А.Ф.), Сучасні паливні системи (Романюк В.В.), а також Сароян А.А. та Козеренко Ю.С. в ліквідації сміття, яке переміщено на полігон Дубрівського сміттєзвалища.

Виконавчий комітет Дубрівської сільської ради буде ініціювати звернення до Верховної Ради з проханням у вилученні транспортних засобів, які розвозять несанкціоноване Львівське сміття та забруднюють територію всієї України.

Просимо всіх громадян ОТГ, сіл, селищ, міст України підтримати дане звернення.