Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території 13.04.2018 року

Дата: 13.04.2018 11:23

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводиться громадське слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території для будівництва і обслуговування амбулаторії загальної практики-сімейної медицини орієнтовною площею 9000 кв.м., яка буде розташована по вул.Адмірала Левченка,137 , в с. Дубрівка, Баранівського району Житомирської області.

Замовником даної містобудівної документації є Дубрівська сільська рада  Житомирської області.

Розробником вищевказаної містобудівної документації є ПП «Крок Центр».

Ознайомитись з проектом Детального плану території та надати пропозиції (зауваження) можливо з дати  опублікування даного оголошення на офіційному веб сайті Дубрівської сільської ради  до дня проведення громадського обговорення.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться 14.05.2018 року. с. Дубрівка, Баранівського району Житомирської області.

Місце проведення: Приміщенні сільської ради с. Дубрівка. Початок о 1200.