Здорові діти - здорова нація.

З метою організації дозвілля та відпочинку учнів при навчальних загальноосвітніх закладах Дубрівської ОТГ були створені пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, які працювали з 29 травня по 16 червня. Організованими формами відпочинку було охоплено 154 дитини Дубрівської, Мокренської, Хижівської ЗОШ I - III ст.. та Закриничанської ЗОШ І ст..

День захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії.

Оголошення про проведення виїзного прийому громадян

31 травня 2017 року о 11.00 планується  проведення особистого виїзного прийому громадян головою Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою.Прийом буде проводитись у приміщенні Баранівської районної ради (м. Баранівка, вул. Соборна, 12) за попереднім записом.

«Старти надій»

5 травня 2017 року на базі Дубрівської ЗОШ І - III ст.. пройшли спортивні змагання «Старти надій». Участь у них брали учні 7 класів трьох загальноосвітніх шкіл Дубрівської ОТГ та двох шкіл відділу освіти, охорони здоров'я, молоді, спорту та культури Баранівської РДА.

ВЕСНЯНА ПОСАДКА ЛІСУ

Весна для працівників лісового господарства відповідальний і насичений період. Адже, окрім охорони лісу, проведення повсякденних лісогосподарських заходів, активізується дуже важливий напрямок діяльності - посадка лісових культур. Дати нове життя лісові – створити нові насадження – основне споконвічне завдання працівника лісової галузі.